Vakances

Mūsu skolā šobrīd vakance aizrautīgam, strādāt gribošam un zinošam fizikas skolotājam. Piedāvājam darbu draudzīgā kolektīvā uz pilnu slodzi un ar Valsts ģimnāzijas līmenim atbilstošu atalgojumu.

Kāpēc Ogres Valsts ģimnāzija?

  • Ogres Valsts ģimnāzija vairāk nekā 20 gadu garumā izvēlējusies attīstīt izcilību, tādējādi piedāvājot skolēniem Valsts ģimnāzijas līmenim atbilstošas zināšanas (eksāmenu rezultātos skolēni iegūst par 10% augstākus vērtējumus kā vidēji valstī). Tu vari būt viens no tiem, šo kvalitāti turpina nodrošināt.
  • Ogre savas sakoptās vides, infrastruktūras, dabas un kultūras aktivitāšu dēļ kļuvusi par iecienītu dzīvesvietas galamērķi jaunajām ģimenēm. Jaunajiem speciālistiem, kas nedzīvo Ogrē, iespēja pretendēt uz dzīvesvietas nodrošināšanu.
  • Ja neesi pedagogs, bet aizrautīgs savas jomas speciālists, aicinām nebaidīties izmēģināt savus spēkus pedagoga profesijā. Otrajā gadā sniegsim nepieciešamo atbalstu pedagoģijas kvalifikācijas iegūšanā tādos projektos kā “Mācītspēks” vai sevis izvēlētajā augstskolā.
  • Piedāvājam jaunajam pedagogam atbalstu no pieredzējušiem kolēģiem gan veidojot mācību stundu plānu, gan sniedzot atbalstu audzināšanas jomā, kā arī dažādus kursus, seminārus un apmācības kvalifikācijas celšanai.
  • No 2022.gada 1. septembra Ogres Valsts ģimnāzija uzsāk darbu jaunā, mūsdienīgā ēkā.

Kandidātus lūdzam sūtīt savu dzīves un iepriekšējā darba pieredzes aprakstu (CV) uz e-pastu: gimnazija@ogresnovads.lv vai papildu jautājumu gadījumā sazināties pa telefonu: 29506480

Ja vēlaties strādāt vienā no spēcīgākajām skolām Ogres novadā, bet savu vakanci vēl neesat sagaidījuši, sūtiet savu CV uz mūsu e-pastu, lai vajadzības gadījumā varētu ar jums sazināties.