Ogres novada vizuālās mākslas olimpiāde
Elīna Eiduka (8e) – 1. vieta
Zane Gaidele (7d) – 2. vieta
Nikija Tēra (8e) – 3. vieta
Emīlija Viļuma (10b) – 1. vieta
Paula Pastore (10b) – 2. vieta
Paldies skolotājai Sanitai Nikitenko!

Ogres novada angļu valodas olimpiāde
8., 9. klašu skolēniem

Emīls Salcēvičs (8e) – 1. vieta
Estere Zazerska (8e) – 2. vieta
Aigars Belovs (9b) – 3. vieta
Elīna Eiduka (8e) – Atzinība
Paldies skolotājām Maijai Vilnītei, Mārai Dātovai!

Reģionālais Zinātniski pētniecisko darbu konkurss
Maksims Kudeikins (12b) – 3. pakāpe
Paldies skolotājai Mārai Dātovai!

Ogres novada vācu valodas olimpiāde 8. klašu skolēniem
Nikija Tēra (8e) – 1. vieta
Paldies skolotājai Lilijai Otersonei!

Skolas vizuālās mākslas olimpiāde
Zane Gaidele (7d) – 1. vieta
Kristaps Amatnieks (7b) – 2. vieta
Agate Bičkovska (7b) – 2. vieta
Karlīna Ķēniņa (7b) – 2. vieta
Alise Jakovļeva (7b) – 3. vieta
Kārlis Jelevics (7b) – 3. vieta
Krists Mugurevičs (7d) – 3. vieta
Viktorija Valdmane (7d) – 3. vieta
Elīna Eiduka (8e) – 1. vieta
Nilū Lūsēna (8e) – 1. vieta
Aira Mičule (8e) – 1. vieta
Nikija Tēra (8e) – 1. vieta
Marta Ziņģīte (8a) – 2. vieta
Viktorija Frīdenberga (8a) – 2. vieta
Marika Dērviniece (9a) – 2. vieta
Annija Indriķe (9a) – 2. vieta
Katrīnas Podiņa (9b) – 2. vieta
Eridana Romanovska (9b) – 2. vieta
Marta Gribuste (9a) – 3. vieta
Anna Margarita Vempere (9a) – 3. vieta
Justīne Stāvus (9b) – 3. vieta
Emīlija Viļuma (10b) – 1. vieta
Paula Pastore (101b) – 1. vieta
Luīze Minikoviča (11c) – 2. vieta
Loreta Žukovska (10b) – 3. vieta
Paldies skolotājai Sanitai Nikitenko!

Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novadu apvienības ģeogrāfijas olimpiāde
9. – 12. klašu skolēniem
Arturs Pīlācis (9b) – 1. vieta
Mārtiņš Romanovskis (11b) – 1. vieta
Eduards Gvido Alksnis (12a) – 1. vieta
Džonatans Ziņģītis (10b) – 2. vieta
Mikus Muižnieks (12b) – 2. vieta
Marta Sarksņa (11b) – 3. vieta
Alise Gaiķe (12c) – 3. vieta
Paldies skolotājam Aigaram Kuzminam!

Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novadu apvienības ķīmijas olimpiāde
Anete Patrīcija Raiskuma (12b) – 1. vieta
Džonatans Ziņģītis (10b) – 3. vieta
Arturs Pīlācis (9b) – Atzinība
Ričards Varens (10b) – Atzinība
Paldies skolotājai Ilzei Pomerei!

Skolas angļu valodas olimpiāde
8., 9. klašu skolēniem


Elīna Eiduka (8e) – 1. vieta
Estere Zazerska (8e) – 2. vieta
Emīls Salcēvičs (8e) – 2. vieta
Aigars Belovs (9b) – 2. vieta
Matīss Jauja (9c) – 3. vieta
Anna Margarita Vempere (9a) – Atzinība
Laura Melngalve (9b) – Atzinība
Paldies skolotājām Maijai Vilnītei, Mārai Dātovai, Gundegai Vekmanei!

Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novadu apvienības
latviešu valodas olimpiāde 11.,12. klašu skolēniem


Elizabete Pīlāce (11b) – 2. vieta
Maruta Sosnare (12b) – 2. vieta
Alise Gaiķe (12c) – Atzinība
Paldies skolotājām Laimdotai Jonkusei, Svetlanai Sermulei, Velgai Kalniņai!

Sveicam skolas skatuves runas augstākās pakāpes ieguvējus:

Tīnu Ketiju Ertmani (7.b klase)
Lauru Potašu (7.d klase)
Kristiānu Ozolu (10.b klase)
Liānu Jakovļevu (11.b klase)
Beāti Baumeisteri (12.b klase)
Matīsu Teodoru Selecki (12.c klase)
Paldies skolotājām Ingai Laipniecei, Laimdotai Jonkusei, Svetlanai Sermulei, Velgai Kalniņai, Indrai Tilakai

Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novadu apvienības
matemātikas olimpiāde 9. – 12. klašu skolēniem


Aigars Belovs (9b) – 1. vieta
Anete Patrīcija Raiskuma (12b) – 1. vieta
Oskars Linkums (11b) – 2. vieta
Paldies skolotājām Irinai Bogdanovai un Ingai Linkumai!

Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novadu apvienības
fizikas olimpiāde


Anete Patrīcija Raiskuma (12b) – 1. vieta
Elizabete Antropa (10b) – Atzinība
Kārlis Gudris (10b) – Atzinība
Paldies skolotājam Igoram Pavelko!

Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novadu apvienības
informātikas (programmēšana) olimpiāde


Ričards Varens (10b) – 1. vieta
Paldies skolotājai Mairai Zandbergai!


Skolas matemātikas olimpiāde

Nata Magdalēna Cielava (7a) – 1. vieta
Elza Ratniece (7a) – 1. vieta
Linda Lūkina (7b) – 1. vieta
Viktorija Dimza (7c) – 1. vieta
Elīna Lasmane (7c) – 1. vieta
Elīna Eiduka (8e) – 1. vieta
Aigars Belovs (9b) – 1. vieta
Tīna Kitija Ertmane (7b) – 2. vieta
Estere Zazerska (8e) – 2. vieta
Anna Margarita Vempere (9a) – 2. vieta
Artūrs Jakovļevs (7a) – 3. vieta
Amanda Korde (8e) – 3. veita
Laura Melngalve (9b) – 3. vieta
Anete Ance Auziņa (7a) – Atzinība
Amanda Saulīte (8a) – Atzinība
Katrīna Podiņa (9b) – Atzinība
Paldies skolotājām Līgai Strauss, Ingai Linkumai, Vijai Sležei, Irinai Bogdanovai!

Ogres , Ķeguma, Lielvārdes novadu apvienības
latviešu valodas un literatūras olimpiāde
8. – 9. klašu skolēniem


Amanda Saulīte (8a) – 1. vieta
Nikija Tēra (8e) – 3. vieta
Estere Zazerska (8e) – Atzinība
Mikus Filipenko (9b) – Atazinība
Paldies skolotājai Laimdotai Jonkusei!


Skolas latviešu valodas un literatūras olimpiāde

Nikija Tēra (8e) – 1. vieta
Aigars Belovs (9b) – 1. vieta
Amanda Saulīte (8a) – 2. vieta
Linda Babāne (9a) – 2. vieta
Estere Zazerska (8e) – 3. vieta
Laura Melngalve (9b) – 3. vieta
Ieva Miezere (8b) – Atzinība
Mikus Filipenko (9b) – Atzinība

Elizabete Pīlāce (11b) – 1. vieta
Maruta Sosnare (12b) – 1. vieta
Madara Teivāne (11b) – 2. vieta
Sāra Krustiņa (12b) – 2. vieta
Katrīna Paula Kravale (11b) – 3. vieta
Diāna Agapova (12b) – 3. vieta
Alise Gaiķe (12c) – 3. vieta
Paldies skolotājām Laimdotai Jonkusei, Svetlanai Sermulei, Ingrīdai Pētersonei, Velgai Kalniņai!

Skolas angļu valodas olimpiāde 10. – 12. klašu skolēniem

Anete Patrīcija Raiskuma (12b) – 1. vieta
Krišjānis Kaļāns (12b) – 2. vieta
Armands Ošiņš (12b) – 2. vieta
Mikus Villerušs (11b) – 3. vieta
Eridāna Jermacāne (12b) – Atzinība
Paldies skolotājam Leonīdam Sorokinam!

Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novadu apvienības vācu valodas olmpiāde

10. – 12. klašu skolēniem
Linda Dinbire (12b) – 1. vieta
Anete Patrīcija Raiskuma (12b) – 2. vieta
Patrīcija Pučeka (10d) – 3. vieta
Paldies skolotājai Lilijai Otersonei!

Skolas krievu valodas (svešvalodas) olimpiāde

Jana Mitičkina (9b) – 1. vieta
Katrīna Podiņa (9b) – 2. vieta
Evija Nikoleta Millere (9a) – 3. vieta
Sintija Zadaua (10d) – 1. vieta
Diamanta Ābola (10d) – 2. vieta
Santa Kalniņa (10d) – 3. vieta
Sofija Markova (11a) – 1. vieta
Jeļizaveta Bobrova (11a) – 2. vietas
Katrīna Vološina (11a) – 3. vieta
Diāna Agapova (12b) – 1. vieta
Laura Žukova (12b) – 2. vieta
Katrīna Hakova (12b) – 3. vieta
Paldies skolotājām Mārītei Karņickai, Dacei Jansonei, Larisai Radionovai!

Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novadu apvienības
angļu valodas olimpiāde

10. – 12. klašu skolēniem
Anete Patrīcija Raiskuma (12.b) – 2. vieta
Krišjānis Kaļāns (12.b) – Atzinība
Paldies skolotājam Leonīdam Sorokinam!

R. Blaumaņa literārās prēmijas 15. konkurss

Laura Melngalve (9b) – 1. vieta
Liene Larionova (12a) – Atzinība
Paldies skolotājām Laimdotai Jonkusei, Ingrīdai Pētersonei!

Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novadu apvienības bioloģijas olimpiāde

Anna Margarita Vempere (9a) – 1. vieta
Maksims Kudeikins (12b) – 1. vieta
Anete Patrtīcija Raiskuma (12b) – 2. vieta
Sāra Krustiņa (12b) – Atzinība
Katrīna Hakova (12b) – Atzinība
Paldies skolotājai Elvīrai Kadakovskai!

Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novadu apvienības krievu valodas (svešvalodas) olimpiāde  

Sofija Markova (11a) – 1. vieta
Katrīna Vološina (11a) – 1. vieta
Diāna Agapova (12b) – 1. vieta
Katrīna Podiņa (9b) – 2. vieta
Evija Nikoleta Millere (9a) – 3. vieta
Jeļizaveta Bobrova (11a) – 2. vieta
Paldies skolotājām Dacei Jansonei, Mārītei Karņickai!

Skolas franču valodas olimpiāde

Liene Larionova (12a) – 1. vieta
Rebeka Tomane (11a) – 2. vieta
Dagnija Ungure (11a) – 3. vieta
Krista Damkevica (10a) – Atzinība
Paldies skolotājai Gundegai Vekmanei!

Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novadu apvienības vēstures olimpiāde
9. – 12. klašu skolēniem

Ance Gribuste (9a) – 1. vieta
Mikus Filipenko (9b) – 2. vieta
Eduards Alksnis (12a) – 3. vieta
Marta Gribuste (9a) – Atzinība
Rūta Cinīte (12b) – Atzinība
Mikus Muižnieks (12b) – Atzinība
Paldies skolotājām Dacei Zemītei, Valentīnai Gulānei!

Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novadu apvienības filozofijas olimpiāde

Anta Pirktiņa (12c) – 1. vieta
Rūta Cinīte (12b) – 2. vieta
Sāra Krustiņa (12b) – 2. vieta
Maruta Sosnare (12b) – 3. vieta
Alise Gaiķe (12c) – Atzinība
Paldies skolotājai Dacei Zemītei!