“Jaunais orators” pārstāvēs valsti skatuves runas konkursā

Marta sākumā četri Ogres Valsts ģimnāzijas skolēni interešu izglītības “Jaunais orators” vadītājas Indras Tilakas vadībā piedalījās Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novadu skolēnu skatuves runas konkursā, kas pirmo reizi norisinājās attālināti, savukārt Kristiāna Ozola ar savu sniegumu pārliecināja žūriju un pārstāvēs skolu arī valsts mērogā.

Skolēni konkursam gatavoja vienu prozas un vienu dzejas darbu. Uzdevums kļuva grūtāks brīdī, kad epidemioloģisko ierobežojumu dēļ konkurss nevarēja norisināties klātienē, tāpēc izvēlētie darbi bija jānofilmē.

Kā atzina žūrijas pārstāvji, tas bija liels uzaicinājums, jo skolēnam esot vienā kameras pusē, bez auditorijas acīm un atbalsta, ir jāspēj pārliecināt skatītāji otrā ekrāna pusē. Taču neskatoties uz to Nora Grantiņa (7. klase), Aurēlija Vereba (7. klase), Kārlis Jelevics (8.klase) un Kristināna Ozola (11.klase) guva jaunu pieredzi, izkāpa no komforta zonas un demonstrēja lielisku sniegumu.

Paldies interešu izglītības programmas “Jaunais orators” vadītājai Indrai Tilakai par darbu un skolēniem par ieguldījumu.

Konkursa rezultāti pieejami šeit.