Kalendārs

п в с ч п с в
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Вход на сайт

OVG 27 gadi

2. septembris 2019

Latvijas skolas soma

Skolotāju diena 2017. oktobrī

 

Olimpiādes un konkursi

Skolas angļu valodas olimpiāde 10. - 12. klašu skolēniem

Olimpiādes uzvarētāji:

Anete Patrīcija Raiskuma (12b) - 1. vieta

Armands Ošiņš (12b) - 2. vieta

Krišjānis Kaļāns (12b) - 2. vieta

Mikus Villerušs (11b) - 3. vieta

Eridāna Jermacāne (12b) - Atzinība

Paldies skolotājam Leonīdam Sorokinam!

Reģionālā angļu valodas olimpiāde

Olimpiādes uzvarētāji:

Anete Patrīcija Raiskuma (11.b) - 3. vieta

Eridāna Jermacāne (11.b) - Atzinība

Armands Ošiņš (11.b) - Atzinība

Paldies skoltotājam Leonīdam Sorokinam!

Zemgales novada (reģionālā) matemātikas olimpiāde

Olimpiādes uzvarētāji:

Amanda Korde (7.e) - 2. vieta

Aigars Belovs (8.b) - 2. vieta

Estere Zazerska (7.e) - 3. vieta

Laura Melngalve (8.b) - 3. vieta

Paldies skolotājām Vijai Sležei, Irinai Bogdanovai!

Novada A.Valtnera fizioloģijas konkurss "Pazīsti savu organismu"

Konkursa uzvarētāji:

Krista Evita Damkeviča (9.b) - 2. vieta

Maksims Kudeikins (11.b) - 2. vieta

Paldies skolotājām Ilzei Kaļānei un Elvīrai Kadakovskai!

Ogres novada krievu valodas (svešvaloda) olimpiāde 8. klašu skolēniem

Olimpiādes uzvarētāji:

Ogres novada vizuālās mākslas olimpiāde

Olimpiādes uzvarētāji:

Elīna Eiduka (7.e) - 2. vieta

Rasa Grīnberga (9.a) - 1. vieta

Reinholds Voicišs (12.d) - 1. vieta

Paldies skolotājai Sanitai Nikitenko!

Skolas mājturības un tehnoloģiju olimpiāde meitenēm

Olimpiādes uzvarētāji:

Jauno vides pētnieku forums "Skolēni eksperimentē" (Rīgā)

Jauno vides pētnieku forums

,, Skolēni eksperimentē!"

(Rīgas atklātā kārta)

Eduards Survilo (7.a) un Kārlis Upmalis (7.a)

1. pakāpes diploms!

Paldies skolotājai Elvīrai Kadakovskai!

Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novadu apvienības ģeogrāfijas olimpiāde

Olimpiādes uzvarētāji:

Kaspars Krasts (12.a) - 1. vieta

Mārtiņš Romanovskis (10.b) - Atzinība

Paldies skolotājam Aigaram Kuzminam!

Ogres novada vācu valodas olimpiāde 8. klašu skolēniem

Olimpiādes uzvarētāji:

Aigars Belovs (8.b) -2. vieta

Laura Melngalve (8.b) - 1.  vieta

Paldies skolotājai Lilijai Otersonei!

Страницы

Подписка на RSS - Olimpiādes un konkursi