Jūs atrodaties šeit

Kalendārs

P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Lietotāja pieslēgums

OĢ lapas vecā versija

Olimpiādes un konkursi

Skolas latviešu valodas un literatūras olimpiāde 8., 9. klašu skolēniem

Olimpiādes uzvarētāji:

Elizabete Antropa (8.a) - 1. vieta

Nadīna Ozozla (8.a) - 2. vieta

Annija Avota (8.a) - 3. vieta

Rihards Pīlāns (8.a) - Atzinība

Ketija Lorēna Kaļva (9.b) - 1. vieta

Elizabete Pīlāce (9.b) - 2. vieta

Renārs Lazdiņš (9.b) - 3. vieta

Nellija Spūle (9.c) - Atzinība

Paldies skolotājām: Laimdotai Jonkusei, Svetlanai Sermulei, Ingrīdai Pētersonei!

Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novadu apvienības angļu valodas olimpiāde vidusskolēniem

Olimpiādes uzvarētāji:

Raivis Bērziņš (11.b) - 1. vieta

Anete Patrīcija Raikuma (10. b) - 3. vieta

Klinta Šteina (12. a) - 3. vieta

Paldies skolotājam Leonīdam Sorokinam!

Skolas matemātikas olimpiāde

Skolas matemātikas olimpiādes uzvarētāji:

Anna Margarita Vempere (7.a) - 1. vieta            Alise Stikāne (9.c) - 1. vieta

Katrīna Podiņa (7.b) - 2. vieta                             Oskars Linkums (9.c) - 2. vieta

Aigars Belovs (7.b) - 2. vieta                                Rūta Cinīte (10.b) - 1. vieta

Arturs Pīlācis (7.b) - 3. vieta                                 Alise Gaiķe (10.c) - 2. vieta

Kristers Lasmanis (8.a) - 1. vieta                       Anete Patrīcija Raiskuma (10.b) - 3. vieta

Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novadu apvienības vācu valodas olimpiāde vidusskolēniem

Olimpiādes uzvarētāji:

Toms Stūre (12. a) - 1. vieta

Anete Patrīcija Raiskuma (10. b) - 3. vieta

Paldies skolotājai Lilijai Otersonei!

Skolas angļu valodas olimpiāde

Olimpiādes uzvarētāji:

Raivis Bērziņš (11. b) - 1. vieta

Anete Patrīcija Raiskuma (10. b) - 2. vieta

Matīss Grasmanis (12. b) - 3. vieta

Luīze Strazdiņa (11. a) - Atzinība

Klinta Šteina (12. a) - Atzinība

Kristaps Zaļenieks (12. b) - Atzinība

Paldies skolotājam Leonīdam Sorokinam!

 

Skolas bioloģijas olimpiāde

Skolas bioloģijas olimpiādes uzvarētāji:

Novada mājturības un tehnoloģiju olimpiāde (zēniem)

Olimpiādes uzvarētājs:

Oskars Linkums (8.c) - 2. vieta

Paldies skolotājam Rolandam Bučkovskim!

Valsts A.Valtnera fizioloģijas konkurss

Konkursa uzvaretāji:

Maksims Kudeikins (9.a) - 1. vieta

Vita Konopecka (12.d) - Atzinība

Paldies skolotājām Elvīrai Kadakovskai, Ilzei Kaļānei!

Novada fizioloģijas konkurss "Pazīsti savu organismu"

Konkursa uzvarētāji:

Maksims Kudeikins (9.a) - 1. vieta

Vita Konopecka (12.d) - 1. vieta

Paldies skolotājām Elvīrai Kadakovskai, Ilzei Kaļānei!

Valsts ķīmijas olimpiāde

Olimpiādes uzvarētāja -

Anete Patrīcija Raiskuma (9.a) - 1. vieta

Paldies skolotājai Ilzei Pomerei!

Lapas

Subscribe to RSS - Olimpiādes un konkursi