Jūs atrodaties šeit

Kalendārs

P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

Lietotāja pieslēgums

OĢ lapas vecā versija

Olimpiādes un konkursi

Novada mājturības un tehnoloģiju olimpiāde (zēniem)

Olimpiādes uzvarētājs:

Oskars Linkums (8.c) - 2. vieta

Paldies skolotājam Rolandam Bučkovskim!

Valsts A.Valtnera fizioloģijas konkurss

Konkursa uzvaretāji:

Maksims Kudeikins (9.a) - 1. vieta

Vita Konopecka (12.d) - Atzinība

Paldies skolotājām Elvīrai Kadakovskai, Ilzei Kaļānei!

Novada fizioloģijas konkurss "Pazīsti savu organismu"

Konkursa uzvarētāji:

Maksims Kudeikins (9.a) - 1. vieta

Vita Konopecka (12.d) - 1. vieta

Paldies skolotājām Elvīrai Kadakovskai, Ilzei Kaļānei!

Valsts ķīmijas olimpiāde

Olimpiādes uzvarētāja -

Anete Patrīcija Raiskuma (9.a) - 1. vieta

Paldies skolotājai Ilzei Pomerei!

Atklātā ķīmijas olimpiāde

Olimpiādes uzvarētāji:

Abnete Patrīcija Raiskuma (9.a) - 3. vieta

Paldies skolotājai Ilzei Pomerei!

 

Novada vizuālās mākslas konkurss

Olimpiādes uzvarētāji:

Edvards Lapa (7.c) - 1. vieta

Nellija Spūle (8.c) - Atzinība

Ieva Sarksņa (9.b) - 1. vieta

Jevģenijs Sokolovs (12.d) - 1. vieta

Paldies skolotājai Sanitai Nikitenko!

Reģionālais skatuves runas konkurss

Konkursa uzvarētāji:

Nellija Spūle (8.c ) -  1.vieta

Margarita Sēkliņa (10.a) - 1.vieta

Sintija Leimane (12.b) - 2.vieta

Paldies skolotājai Indrai Tilakai!

Valsts filozofijas olimpiāde

Olimpiādes uzvarētāji:

Megija Marija Liesma (12.c) - Atzinība

Pladies skolotājam Valdim Ceram!

Valsts franču valodas olimpiāde

Olimpiādes uzvarētāji:

Sindija Meiere (12. a) - Atzinība

Paldies skolotājai Gundegai Vekmanei!

Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novadu apvienības ģeogrāfijas olimpiāde 8. klašu skolēniem

Olimpiādes uzvarētāji:

2. vieta - Ketija Lorēna Kaļva, Austra Ozola, Renārs Lazdiņš (8.b klases komanda)

3. vieta - Marta Sarksņa, Oskars Linkums, Mārtiņš Romanovskis (8.c klases komanda)

Paldies skolotājiem Ilzei Kaļānei, Aigaram Kuzminam!

Lapas

Subscribe to RSS - Olimpiādes un konkursi