Jūs atrodaties šeit

Kalendārs

P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

Lietotāja pieslēgums

OVG 28 gadi

2. septembris 2019

Latvijas skolas soma

Skolotāju diena 2017. oktobrī

 

Mājturība un tehnoloģijas

Veidojam jaunu tradīciju - rokdarbu meistarklases. Pirmā darbnīca bija veltīta Latvijas svētkiem. Katrs dalībnieks izgatavoja piespraudi vai rokassprādzi no skolas sagādātiem materiāliem, kas atbilst  valsts simbolikai.  Paldies par radošumu!
               
Kas iecerēts - tas izdarīts!
 
Rokdarbu pulciņos un ārpusstundu nodarbībās ideju daudz! Bet īpašs prieks, kad tās rodas pašām dalībniecēm un arī rezultāts ir kā sākumā iecerēts.
 
2017. gada septembrī septīto klašu meitenes - Elisa Gžibovska (7.c) un Loreta Dzērve (7.c) ierosināja, ka uz skolotāju dienu varētu veidot dāvaniņas no tekstilmateriāliem un pērlītēm - grāmatzīmes skolotāju darba plānotājiem. Skaidrs, ka tas ir darbietilpīgi un dāvanai jābūt precīzai un kārtīgai! Talkā nāca pašpārvalde!
 
Mūsu Evita Ostrovska (12.b) kā vienmēr ar savu piemēru parāda kā var paveikt un pieveikt ieplānoto darbu " kalnus". Viņas atbalsts ir arī Liene Poprocka (12.b) un Maruta Sosnare (10.b), kas strādā ātri un ļoti precīzi, jo abas ir Valsts mājturības olimpiādēs ieguvušas godalgotas vietas. Tas dzīvē, kā izrādās, noder.
 
(Maruta darināja izlaidumam galvas rotu no pērlītēm un daudzi taujāja, kur tādu var nopirkt.)
 
Īpaši čakli strādāja arī Marika Dērveniece (7.a), kas arī ir Valsts mājturības olimpiādes uzvarētāja.Viņa viena pati izgatavoja vairāk kā 10 grāmatzīmes!
 
Ance Gribuste (7.a), Kristiāna Kubile (7.c), Mērija Grabovska (8.b), Laura Zalāne (7.a), Amanda Aleksa Kirilova (7.a), Eridana Romanovska (7.b), Katrīna Podiņa (7.b) un varbūt vēl kādas meitenes, kas  nav pieminētas,šoruden nebaidās no gripas vīrusa,jo viņas ir pārņēmis radošuma vīruss, kad pēcpusdienās pie mūzikas un meiteņu sarunām par dzīvi tapa dāvanas skolotājiem.
 
Apčubinātas un izlolotas dāvaniņas svētku dienā devās pie skolotājiem!
 
Par to visu priecājās mājturības skolotāja Sanita.